• 2012 Stor Perde Modellerimiz
 • Stor perde fiyatları
 • Stor perde temizliği
 • Ahşap ve bambu stor perde modelleri
 • Kumaş stor perde modelleri.
1 2 3 4
 
 • STOR PERDE TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR ?


  Evinizde veya diğer yaşam alanlarınızda ilk defa stor perde tercih ettiniz. Kullanımı çok rahat ve üründen memnunsunuz. Ama belirli dönem sonunda yerin kullanım şekline göre ürün kirlendi nasıl yıkamanız gerekir bunu bilmiyorsunuz. İlk olarak söylemem gereken stor perde temizliği makineye atarak yapılmaz. Seçilen materyalin cinsine göre farklı temizleme şekilleri vardır. İlk aldığınızda sorarak mutlaka öğreniniz. Kumaşın cinsi nedir? Temizliği nasıl yapılamalıdır? Mutlaka mekanik aksam ile stor perde birbirinden ne şekilde ayrıldığını öğrenin.

  HANGİ KUMAŞLAR SİLİNEBİLİR?

  Aldığınız storu belirli dönemlerde nemli bez ile silerseniz temizliği biraz daha gecikmiş olur. Ayrıca sık aralıklarla sildiğinizde üzerindeki toz ya da kirin dokuya işleme olasılığı da azalır. En rahat temizleneni polyester ve mat polyester cinsidir. Silebilir, kuru temizlemeye verebilir, imkânınız varsa halı yıkar gibi düz zeminde perdeyi kırmadan yıkayabilirsiniz.

  TEMİZLİK YAPILIRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

  Temizlik işlemine başlamadan önce kumaşı mekanizmadan ayırınız. İşlem esnasında çıkan aparatları ve zincir kafasını kaybetmeyecek şekilde saklayınız. Takma esnasında eksik bir parça olması ürünü kullanamamanız anlamına gelir. Eğer kuru temizleme yapacaksanız size düşen bu kadardır. Ama siz kendiniz temizliğini yaparsanız. Kumaşı kırmadan zemine seriniz halı yıkama şampuanını köpürterek fazla bastırmadan masaj yapar gibi temizleyiniz. Durulama işlemdin sonra ruloya sararak kurumaya bırakınız. Kuruduktan sonra mekanizmaya takınız. Eğer işlem size çok zahmetli geldi ise veya zamanınız yok ise bizi arayınız. Tüm stor perdelerinizi yerinden alalım temizliği işlemini yapalım ve tekrar yerine monte edelim.
 
 
 

Hızlı Teslimat

Yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli stor perdeleri üreten Armoni'den uygun fiyata acil keşif servisi hizmeti.

İletişim

Çalışma saatleri içerisinde Müşteri hizmetlerimize bir telefon kadar yakınsınız. "0216 371 06 05"

Ürün Memnuniyeti

Şirketimizin en başlıca prensibi kullanıcı memnuniyeti üstüne kurulu olduğunu biliyormuydunuz ?

Kaliteli Ürün

Faiş fiyatlar koyarak abartılı kar marjları kazanmak yerine biz müşterilerimizi kazanmayı tercih ederek ucuz fiyatlara stor perde satıyoruz.

 
loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loansloans loans loans loans loans loans loans insurance insurance mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage insurance insurance insurance insurance insuranceinsurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insuranceinsurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance