• 2012 Stor Perde Modellerimiz
 • Stor perde fiyatları
 • Stor perde temizliği
 • Ahşap ve bambu stor perde modelleri
 • Kumaş stor perde modelleri.
1 2 3 4
 
 • MUTFAKLARDA KULLANILAN STOR PERDE MODELLERİ


  Evimizin her odasına gösterdiğimiz özenin daha fazlasını mutfak dekorasyonunda da göstermeliyiz. Zira bazen zamanımızın çoğunu buralarda geçirmekteyiz. Kullanılan malzemeleri dikkatli ve özenle seçmek gerekir. Tabi bu sırada yapılacak perde modelleri de unutulmamalıdır. Biz firma olarak mutfak perde seçeneklerinden en çok stor modellerini tavsiye etmekteyiz. Kullanışlı olması ve düşük maliyetli oluşu bizi modele yoğunlaşmamızı sağlamıştır. Tavsiyelerimizi dikkate alan müşterilerimiz hiç pişman olmayacaklardır.

  EN ÇOK HANGİ MODELLER TERCİH EDİLİR

  Mutfak stor perde modelleri uygulanırken tüm detay düşünülmelidir. Eğer üstüne ip ya da benzeri ürün seçilecek ise düz ve keten çeşitleri daha uygun olur. Ama tek kullanılacaksa desenli ve işlemeli stor perde kullanılabilir. Ben size renkli ve desenli olanları tercih etmenizi tavsiye ederim.

  Yapılan stor perdeleri etek kısımlarına dilim veya oyma ilave edilebilir. İstendiği takdirde dilimlere boncuk eklenir. Diğer bir seçenek beyaz iş piko modelidir. El işlemesi duruşuyla şık görüntü elde edilebilir. Keten ve nubuk kumaşların ucuna buldan ipinden dekoratif saçakların eklenmesi de farklı bir seçenek olabilir.

  Modern mutfak modelleri sevenlere tavsiyem ikili mekanizma veya zebra modelleri olur. Hem tül hem güneşlik ihtiyacınızı karşılayan bu ürün son yıllarda mutfak perdesi seçenekleri içinde sıklıkla tercih edileni olmuştur. Modern ve faklı duruşuyla mekâna ilk girişte hemen dikkat çekecektir. Sizi saydığımız seçeneklerden uygun olanı yaptırmanız için mağazamıza bekliyoruz. Eğer vaktiniz yoksa kataloglarımızı alı biz size gelelim. Telefon açıp keşif talebinde bulunmanız yeterli.
 
 
 

Hızlı Teslimat

Yılların verdiği tecrübe ile en kaliteli stor perdeleri üreten Armoni'den uygun fiyata acil keşif servisi hizmeti.

İletişim

Çalışma saatleri içerisinde Müşteri hizmetlerimize bir telefon kadar yakınsınız. "0216 371 06 05"

Ürün Memnuniyeti

Şirketimizin en başlıca prensibi kullanıcı memnuniyeti üstüne kurulu olduğunu biliyormuydunuz ?

Kaliteli Ürün

Faiş fiyatlar koyarak abartılı kar marjları kazanmak yerine biz müşterilerimizi kazanmayı tercih ederek ucuz fiyatlara stor perde satıyoruz.

 
loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loans loansloans loans loans loans loans loans loans insurance insurance mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage mortgage insurance insurance insurance insurance insuranceinsurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insuranceinsurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance insurance